Červenec 2016

Je mi líto, že všem ubližuji- kapitola 1.

19. července 2016 v 11:39 | AppleFactoryBee |  Je mi líto, že všem ubližuji

Hey everyone! :'D Tady máte první díl fanfikce o Samaře Morgan. Děsivost se bude stupňovat každým dílem, takže se máte na co těšit! :'D No... Nebudu zdržovat.
-Let's read-

Celou noc se Samara dívala na hodiny a stále si přemítala vše, co se stalo a jestli bude mít někdy nějakou rodinu. Samara trpěla dost častými depresemi, skoro s nikým se nebavila, a proto začala pochybovat o tom jestli ji bude vůbec někdo chtít adoptovat.
Samara otevřela okno a viděla nějakou paní s černými šaty a pána oblečeném v černém kabátě. 'Vypadají jako kdyby šli na pohřeb,' pomyslela si. Najednou někdo otevřel dveře. Do pokoje vešla vychovatelka Sára a s úsměvem řekla: ,,Mám pro tebe úžasnou novinu, Samaro.'' Samara zvědavě a potichu odpověděla: ,,A jakou, vychovatelko Sáro?'' Sára se nadechla a odpověděla: ,,Přišli sem lidé, kteří by si tě moc rádi adoptovali.''
Po třech minutách podepisování různých papírů se začala Sára se Samarou loučit: ,,Sbohem, Samaro!'' Samara, jako vždy, chladně a potichu odpověděla: ,,Sbohem... vychovatelko Sáro.'' Samara se podívala na svoji novou adoptivní matku a potichu řekla: ,,Můžu vám říkat maminka?'' Anna Morgan s úsměvem odpověděla: ,,Ale jistě, že můžeš, Samaro.''
Po pár minutách, co dorazili Morganovi na farmu, se Samara začala rozhlížet po svém novém pokoji. Šla k oknu a podívala se z něho. Uviděla krásný strom s oranžovo červeným listím v západu slunce. ,,Vypadá jako kdyby hořel,'' řekla si pro sebe. Najednou se nastole objevil rentgenový obrázek. Samara se na něj podívala a uviděla hořící strom. Rychle a šetrně ho schovala do poličky pod zrcadlem a vydechla. Samara se chtěla jít aspoň trošku vyspat, ale moc dobřě věděla to, že ostatní si budou myslet, že nespí. Samara si šla tedy lehnout a usnula s otevřenýma očima.
Je mi líto, že všem ubližuji

18. července 2016 v 19:26 | AppleFactoryBee |  Je mi líto, že všem ubližuji
Hey everyone! :'D Tak tady je menší úvod mé fanfikce o Samaře Morgan. :O Tentokrát se děj odehrává v dětském domově. Kam Samaru poslali po té, co ji matka chtěla ušetřit hrozného osudu. Jestli se vám to bude líbit, tak v tom budu pokračovat. :'D No... Nebudu zdržovat.
-Let's read-

Samara seděla na své posteli. Stýskalo se jí po matce. Vše, co se ten osudný den stalo si pamatuje. Hrozně moc dlouho si to všecko přemítala... znova a znova. Jak ji matka chtěla utopit. Jak si toho jedna z jeptišek všimla...
Z přemýšlení ji vyprostilo klepání na dveře. Dveře se otevřely. Stála tam vychovatelka Sára, která šla za Samarou a zeptala se jí: ,,Samaro... proč zase nespíš?'' Samara neodpověděla. Sára se nadechla a klekla si před Samaru a řekla: ,,Samaro, musíš jít už konečně někdy spát.'' Samara opět nic neřekla.
Po deseti minutách to Sára konečně vzdala. Samara řekla jenom: ,,Promiňte... ale nejde to.'' Sára jenom unaveným hlasem řekla: ,,To je v pořádku, Samaro. Brzy budeš žít lepší život s rodinou.'' Sára se na Samaru usmála. ,,Dobrou noc, vychovatelko Sáro,'' řekla Samara. Sára odpověděla: ,,Dobrou noc, Samaro.'' Sára zavřela dveře.
Samara si lehla na postel a začala přemýšlet nad tím samým. Byla zvědavá jestli nějakou novou rodinu bude vůbec mít.


Desperate Times

17. července 2016 v 12:20 Funny things
Hey everyone! :'D Tak... Omlouvám se, že nejsem skoro vůbec aktivní, ale nebojte! Od teď budu aktivnější! Budu pracovat na jedné fanfikci a psát nejen ponypasty, ale i normalní, doposud nepřeložené, creepypasty. :) Tady je něco malého na zlepšení nálady. :3 Nebudu zdržovat...

-Let's read-Překlad: Apple Bee

Fallout Equestria Prolog: PipBucks a Cutie Marks

4. července 2016 v 13:43 Fallout: Equestria
Co kdybych ti šla říct o dobrodužství z mého života- vysvětlit, jak jsem se dostala na toto místo s těmito lidmi, a proto jsem udělala to, co budu dělat dál- měla bych začít s menším vysvětlením o PipBucku.

Co je to PipBuck? PipBuck je zařízení, které se nosí na přední noze těsně nad kopytem, bylo dané každému ponymu ve Stáji, když se stanou starými, pomůže jim to lépe pracovat.

Smícháním jednorožce a vědy, bude váš PipBuck udržovat konstantní míru zdraví a dokonce pomáhá uzdravovat hojívými obklady a dalšími léky, sledovat a organizovat vše, co máte ve svých brašnách, pomáhat při opravách a udržovat všechny druhy bankovek a map, které jsou dostupné na hooftapu, v brašně.

Plus, vám to umožní poslouchat vysílání Stáje, kdykoliv budete chtít, je možné naladit a dešifrovat rádiovou frekvenci. A to není vše. Ponyho PipBuck generuje O.V.H. (Oči Vpřed Hvězdo), který bude indikovat směr a pomáhat posoudit, zda poníci nebo stvoření kolem vás jsou nepřátelské. A co je možná nejvíce působivé, je že vám PipBuck může magicky pomoc v boji za krátkou dobu přes použití S.A.Z.C (Stable-Tec Arcane Zaměření Cíle). Jo, a funkce nesmí být zapomenuty: může sledovat umístění označených předmětů nebo osob, včetně nositelů jiných PipBucků.

Takže pokud ho pony nějak ztratí- neptejte se mě, jak byste ho mohli ztratit ve Stáji, ale stává se to občas- a pak když nějaký z poníků znal značku dotyčného poníka, tak jeho PipBuck mohl okamžitě najít.

Může to dokonce zářit jako lampa.

Takže ano, PipBuck je ve skutečnosti dokladem jednorožčí tajemné vědy. A ano, mít PipBuck je velká výhoda.


Takže s tím, jak zázračné je to, co právě zaznělo, je těžké zapůsobit na poníky, kteří nikdy nežili ve stáji, jak obyčejní, tak i pěší. PipBuck byl jen v očích poníků, kteří žijí ve Stáji dvě. A proč jsem tedy zklamaná z toho, že jeden z nich vypadá jako můj cutie mark?


Každý pony ze Stáje dvě měl PipBuck. Všechny ty věci, o kterých jsem se zmínila? Vetšina poníků ani z poloviny nepoužívá. Prostě ji používají na vyladění vysílání ze Stáje- poslouchat sladký hlas Velvet Remedy ve večerních hodinách nebo ve školních pěveckých soutěží, které jsou v průběhu dne. Stáj má dvě fotbalové ligy, jedna kterou dovolily S.A.Z.C, a ta která je zakázána. V opačném případě, většina poníků nevěnuje jejich PipBucku téměř vůbec žádnou pozornost.

Overmare dává vlastní PipBuck každému ponymu dnem, kdy dostanou svůj Cutie Mark- obvykle den nebo dva poté, co máte značku na svých bocích, která říká poníkům, co zvláštního umí, jste předurčeni být dobří. Jakmile se objeví, Overmare ví, do jaké práce vás přiřadit; víte, že vaše místo je ve Stáji. Takže ne, nebyla jsem nadšená, že to, co mi přišlo zvláštní bylo něco, co měl káždý poník, což bylo hodně podobně řečeno, že nejsem vůbec nic zvláštního. Jistě, získání PipBucku jako mého cutie marku znamenalo, že budu předurčena být skvělým opravářem PipBucku nebo tak něco, ale ve skutečnosti to bylo jako dostat cutie mark cutie markem.


Nepomohlo, že jsem byla poslední pony, který získal její cutie mark. Při zpětném pohledu, tomu nebylo ani divu. Trochu těžké najít to, co v čem káždý pony vynikal, co nechápu, dokud jste našli to v čem jste měli být dobří. Tak jsem zkusila všechno. Dokonce jsem se snažila vymyslet nové věci. Někdo jako já jednorožec, moje vrozená magie mi umožňuje úroveň jemné manipulace, kterou zemní poníci nemají.

Jakýkoliv pony může držet klíč v zubech a otevřít zámek, ale co za použití více nástrojů ve velmi delikátní operaci? Která vyžaduje přesnost levitace. Tak jsem se rozhodla naučit otevírat zámky s bobby pinem a šroubovákem. Ale já na to stále byla ještě dost dobrá. Bohužel, k tomu můj cutie mark nebly určen. To mě právě dostalo do potíží.

Dokonce jsem poníženě prošla C.A.T. (Cutie- Mark Aptitude Test) v naději, že by mě vedl k tomu, co je na mě dělá zvláštní. Ale ne. Můj C.A.T. byl naprosto průměrný, přičemž jen nepatrně vyšší skóre v několika oblastech, což naznačuje, že bych mohla být vhodná pro práci jako PipBuck technik nebo Věrnostní inspektor Stáje. Dvě možnosti, měla bych poznamenat, že byly ještě méně působivé, když jste za to, že se všeobecně očekává, že společnost pro Jednorožčí poníky by šla buď do technické nebo administrativní práce. To znamená, že kromě jednorožčích poníků, kteří jsou fyzickými umělci, jako Velvet Remedy.

Jak jsem již dříve řekla, naše vlastní magie nám umožňuje jakési jemné manipulace, které vyžadují technické práce. Stejně, tak jako Overmare a její vláda byli vždy jednorožci. Overmare je jednorožec magie, který vytváří umělé sluneční světlo využívané k pěstování našich podzemních, jablečných sadů. A zatímco naše jablka nemusí vypadat jako ty krásné červené věci ve starých knihách, jsou to stále ty, které nás udržují naživu.

Bylo to jen, protože mě pustili abych zkusila mé kopyta v obou pozicích, díky kterým jsem získala přístup k PipBucku před přijetím mé vlastí značky, jinak bych nikdy nedostala můj cutie mark.


Oh, jmenuji se LittlePip. Dostala jsem toto jméno, protože jsem byla nejmladší a nejmenší, a dokonce i moje matka měla dost rozumu, aby mi říkala ''Pipsqueak''. (Ne, že bych ji neměla ráda, ale když Cutie mark malé kobylky označí jako sklenku tvrdého jablečného moštu...) Mimochodem, legrační jména občas dopadají.

Těší mě, že vás poznávám. Tady je můj příběh...