Fallout Equestria Prolog: PipBucks a Cutie Marks

4. července 2016 v 13:43 |  Fallout: Equestria
Co kdybych ti šla říct o dobrodužství z mého života- vysvětlit, jak jsem se dostala na toto místo s těmito lidmi, a proto jsem udělala to, co budu dělat dál- měla bych začít s menším vysvětlením o PipBucku.

Co je to PipBuck? PipBuck je zařízení, které se nosí na přední noze těsně nad kopytem, bylo dané každému ponymu ve Stáji, když se stanou starými, pomůže jim to lépe pracovat.

Smícháním jednorožce a vědy, bude váš PipBuck udržovat konstantní míru zdraví a dokonce pomáhá uzdravovat hojívými obklady a dalšími léky, sledovat a organizovat vše, co máte ve svých brašnách, pomáhat při opravách a udržovat všechny druhy bankovek a map, které jsou dostupné na hooftapu, v brašně.

Plus, vám to umožní poslouchat vysílání Stáje, kdykoliv budete chtít, je možné naladit a dešifrovat rádiovou frekvenci. A to není vše. Ponyho PipBuck generuje O.V.H. (Oči Vpřed Hvězdo), který bude indikovat směr a pomáhat posoudit, zda poníci nebo stvoření kolem vás jsou nepřátelské. A co je možná nejvíce působivé, je že vám PipBuck může magicky pomoc v boji za krátkou dobu přes použití S.A.Z.C (Stable-Tec Arcane Zaměření Cíle). Jo, a funkce nesmí být zapomenuty: může sledovat umístění označených předmětů nebo osob, včetně nositelů jiných PipBucků.

Takže pokud ho pony nějak ztratí- neptejte se mě, jak byste ho mohli ztratit ve Stáji, ale stává se to občas- a pak když nějaký z poníků znal značku dotyčného poníka, tak jeho PipBuck mohl okamžitě najít.

Může to dokonce zářit jako lampa.

Takže ano, PipBuck je ve skutečnosti dokladem jednorožčí tajemné vědy. A ano, mít PipBuck je velká výhoda.


Takže s tím, jak zázračné je to, co právě zaznělo, je těžké zapůsobit na poníky, kteří nikdy nežili ve stáji, jak obyčejní, tak i pěší. PipBuck byl jen v očích poníků, kteří žijí ve Stáji dvě. A proč jsem tedy zklamaná z toho, že jeden z nich vypadá jako můj cutie mark?


Každý pony ze Stáje dvě měl PipBuck. Všechny ty věci, o kterých jsem se zmínila? Vetšina poníků ani z poloviny nepoužívá. Prostě ji používají na vyladění vysílání ze Stáje- poslouchat sladký hlas Velvet Remedy ve večerních hodinách nebo ve školních pěveckých soutěží, které jsou v průběhu dne. Stáj má dvě fotbalové ligy, jedna kterou dovolily S.A.Z.C, a ta která je zakázána. V opačném případě, většina poníků nevěnuje jejich PipBucku téměř vůbec žádnou pozornost.

Overmare dává vlastní PipBuck každému ponymu dnem, kdy dostanou svůj Cutie Mark- obvykle den nebo dva poté, co máte značku na svých bocích, která říká poníkům, co zvláštního umí, jste předurčeni být dobří. Jakmile se objeví, Overmare ví, do jaké práce vás přiřadit; víte, že vaše místo je ve Stáji. Takže ne, nebyla jsem nadšená, že to, co mi přišlo zvláštní bylo něco, co měl káždý poník, což bylo hodně podobně řečeno, že nejsem vůbec nic zvláštního. Jistě, získání PipBucku jako mého cutie marku znamenalo, že budu předurčena být skvělým opravářem PipBucku nebo tak něco, ale ve skutečnosti to bylo jako dostat cutie mark cutie markem.


Nepomohlo, že jsem byla poslední pony, který získal její cutie mark. Při zpětném pohledu, tomu nebylo ani divu. Trochu těžké najít to, co v čem káždý pony vynikal, co nechápu, dokud jste našli to v čem jste měli být dobří. Tak jsem zkusila všechno. Dokonce jsem se snažila vymyslet nové věci. Někdo jako já jednorožec, moje vrozená magie mi umožňuje úroveň jemné manipulace, kterou zemní poníci nemají.

Jakýkoliv pony může držet klíč v zubech a otevřít zámek, ale co za použití více nástrojů ve velmi delikátní operaci? Která vyžaduje přesnost levitace. Tak jsem se rozhodla naučit otevírat zámky s bobby pinem a šroubovákem. Ale já na to stále byla ještě dost dobrá. Bohužel, k tomu můj cutie mark nebly určen. To mě právě dostalo do potíží.

Dokonce jsem poníženě prošla C.A.T. (Cutie- Mark Aptitude Test) v naději, že by mě vedl k tomu, co je na mě dělá zvláštní. Ale ne. Můj C.A.T. byl naprosto průměrný, přičemž jen nepatrně vyšší skóre v několika oblastech, což naznačuje, že bych mohla být vhodná pro práci jako PipBuck technik nebo Věrnostní inspektor Stáje. Dvě možnosti, měla bych poznamenat, že byly ještě méně působivé, když jste za to, že se všeobecně očekává, že společnost pro Jednorožčí poníky by šla buď do technické nebo administrativní práce. To znamená, že kromě jednorožčích poníků, kteří jsou fyzickými umělci, jako Velvet Remedy.

Jak jsem již dříve řekla, naše vlastní magie nám umožňuje jakési jemné manipulace, které vyžadují technické práce. Stejně, tak jako Overmare a její vláda byli vždy jednorožci. Overmare je jednorožec magie, který vytváří umělé sluneční světlo využívané k pěstování našich podzemních, jablečných sadů. A zatímco naše jablka nemusí vypadat jako ty krásné červené věci ve starých knihách, jsou to stále ty, které nás udržují naživu.

Bylo to jen, protože mě pustili abych zkusila mé kopyta v obou pozicích, díky kterým jsem získala přístup k PipBucku před přijetím mé vlastí značky, jinak bych nikdy nedostala můj cutie mark.


Oh, jmenuji se LittlePip. Dostala jsem toto jméno, protože jsem byla nejmladší a nejmenší, a dokonce i moje matka měla dost rozumu, aby mi říkala ''Pipsqueak''. (Ne, že bych ji neměla ráda, ale když Cutie mark malé kobylky označí jako sklenku tvrdého jablečného moštu...) Mimochodem, legrační jména občas dopadají.

Těší mě, že vás poznávám. Tady je můj příběh...

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 creepypasters creepypasters | 5. července 2016 v 22:05 | Reagovat

Ou gááááš.Toto se mi líbí čím dál tím víc.Miluju technické véci a trochu mi to připomíná RF(moje nej ponypasta).Prostě chcu co nejrychleji pokráčko!

2 creepypasters creepypasters | 6. července 2016 v 12:12 | Reagovat

A na co mám udělat recenzi?Řekni!

3 Apple Bee Apple Bee | E-mail | Web | 10. července 2016 v 19:37 | Reagovat

[1]: To jsem ráda. A neboj už na tom pracuju. :3

[2]: Tak to záleží jenom na tobě. :) Já jsem expert na madness, ale na tohle si zase expert na recenze. :'D

4 Apple Bee Apple Bee | E-mail | Web | 10. července 2016 v 19:39 | Reagovat

[3]: Sorry.. Píšu na mobilu, tak mi to dělá pěknou neplechu.

*Já jsem expert na Madness a ty jsi zase expert na recenze. :-D

5 creepypasters creepypasters | 11. července 2016 v 17:20 | Reagovat

[4]: Oh, thanks.

6 applefactorybee applefactorybee | E-mail | Web | 18. července 2016 v 18:51 | Reagovat

[5]: NP. :'D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama